V létě zpět do formy na kempech HC Smíchov 1913

01.04.2020 | Matěj Černík

Jestli se těšíte, až budete moct zase ven, anebo ideálně dovnitř na zimní stadion, určitě v tom nejste sami. A jestli se pak budete chtít naplno vrhnout do tréninku, máme pro vás skvělé řešení – pojeďte na náš hokejový kemp. Stále máme volná místa!

Loni jsme uspořádali první ročník našeho kempu, který se konal od 1. do 4. července 2019. Podle reakcí všech zúčastněných musíme říct, že se nám opravdu povedl; na všechny čekala dřina na trénincích, ale taky spousta soutěží a zábavy. Vrcholem byla pro mnohé návštěva České televize.
Pro letošní rok přicházíme se zásadní změnou – nebudeme pořádat jeden kemp, ale hned dva. První 1. – 3. 7. na zimním stadionu v Benešově, který je určen pro hráče ročníku 2005 a starší, pro hráče mladší potom příměstský kemp 7. – 10. 7. na zimním stadionu Škoda Icerink.
Pokud máte zájem, kontaktujte Mgr. Michala Gandaloviče na e-mailové adrese gandalovic@hcsmichov.cz nebo na telefonním čísle 739 544 005. Více informací se dozvíte také na našem Facebooku, kde jsou pro připravené události pro kemp v Benešově i na Icerinku.