Lišácké výzvy právě startují

25.01.2021 | Matěj Černík

Dokážete provést cviky tak, jak vám je ukáží vaši trenéři? V novém projektu klubu HC Smíchov 1913, Lišácké výzvě, si to můžete sami vyzkoušet. Proveďte cvik podle videa, natočte se přitom a nasdílejte video. Začínáme už dnes!

Jednou za čtrnáct dní, vždy v pondělí, pro vás zveřejníme novou výzvu. Video se cvikem naleznete na našem Facebooku a Instagramu a odkaz na něj naleznete i na našem webu. Když potom svůj cvik natočíte, můžete jej zveřejnit na svém Instragramu s hashtagem #lisackavyzva a s označením našeho profilu @hc_smichov.

A teď k samotné výzvě na tento týden. Video naleznete na adrese https://www.youtube.com/watch?v=LUzbnvTMHPE&ab_channel=HCSm%C3%ADchov1913Tren%C3%A9%C5%99i . Tak co, kolik knížek zvládnete? Přejeme při plnění výzev hodně štěstí!