Lišácká výzva #4: padací most

07.03.2021 | Matěj Černík

Vítězství se ve výzvě „Prolézačka“ vrátilo třetí třídě. Nová výzva, „Padací most“, se zaměří opět na střed těla. Udržíte tělo v jedné rovině i blízko země?

Výzva „Padací most“ je jiná v tom, že ji nezvládnete sami, ale budete potřebovat parťáka. Na vašich videích má tak šanci zazářit i někdo další! Samotné provedení cviku je opět ukázáno na videu.

I když už máme za sebou tři výzvy, výhry mají jen dvě kategorie; třetí třída se po krátké pauze opět vrátila na první pozici. Třetí třídě gratulujeme, ale zároveň doufáme, že zabojují i jiné ročníky. Abyste měli tu správnou motivaci, můžete se nejdřív podívat na sestřih videí z výzvy předchozí. A do nové výzvy přejeme hodně štěstí!