3. třída: hráči měli chuť se zlepšovat a pracovat na sobě

HC Smíchov 1913 | 17. 4. 2022

Na naše třeťáky letos čekala spousta práce. Museli dohnat téměř roční hokejovou přestávku, která může být u mladších hráčů mnohem zásadnější než u starších. Jejich trenér, Radek Uhlíř, nám ve svém hodnocení tohoto ročníku napsal, jak se jim to povedlo.

Sezóna ročníku 2013 přinesla hodně ovoce, a to jak pro hráče, tak i pro mě jako trenéra. V průběhu přípravy na ledě všichni hráči udělali neuvěřitelný pokrok a úroveň týmu jako celku se zvedla. Bohužel mě mrzí, že do sezóny zasahovaly karantény, protože výpadky v přípravě byly znatelné. Tím bych nás nechtěl vůbec srovnávat s ostatními týmy, myslím, že se všichni potýkali s tím samým. Spíš je to jen moje myšlenka a vidina toho, že s hráči jsme mohli stihnout více práce, a o to víc je mi to líto, protože hráči tohoto ročníku měli letos chuť se zlepšovat a pracovat na sobě.

Na začátku sezóny se k nám přidali hráči z jiných pražských týmů, kteří postupem sezóny do týmu zapadli. Hráči se díky různým přátelským turnajům (ať už se jednalo o pouze hokejové nebo vícesportovní) sblížili a zformovali velice super partu, ke které se i já rád vracím a která mě motivuje k další práci.

Sezóna byla velice krásně uzavřena turnajem v Černošicích, ale kvůli studiu licence B jsem se ho nemohl zúčastnit kompletně. Každopádně tento turnaj, dle mého názoru, motivoval všechny k dalšímu úsilí se zlepšovat. Já osobně se nemůžu dočkat suché přípravy a další sezóny.