Skvělý závěr sezóny

19.03.2019 | Tomáš Hora

Druhá třída přivezla z turnaje v Tachově stříbro!

Druhý březnový víkend proběhl v Tachově dvoudenní turnaj Chodovar Cup, na který vyrazili svoje síly změřit naši druháci. Systémem každý s každým se během dvou dnů utkali s osmi týmy, z toho dvěma německými - Eisbaren Berlin a Team select Germany. Zbraslavští hokejisté druhé třídy bojovali velmi úspěšně, pouze jednou poznali pocit porážky, jejich jediným přemožitelem se stali Letci Letňany.

Naši kluci dokázali tak vybojovat úžasné druhé místo a ještě skórovat v individuálních ocenění -  Andreas Schüller byl vyhlášen gólmanem celého turnaje.

Celý hrací víkend se tedy dá z pohledu předvedené hry i celkového umístění hodnotit, jako velice povedený. „S předvedenou hrou a především nasazením, jsem byl po celý turnaj velice spokojený, kluci odvedli slušný výkon. Je potřeba, aby s takovým nasazení a koncentrací vstupovali do každého utkáni" dodává Petr Vecko, trenér 2.třídy.

Sezona však nekončí a hráče Zbraslavi čeká nabitý konec sezony, který ukončí závěrečným mistrovským utkáním 31. března na domácím ledě.