Vítězství na Silver Cupu 2019

03.04.2019 | SV

Třetí třída vybojovala na závěrečném turnaji sezóny pohár za první místo!

Sezónu 2018/2019 zakončili hráči ročníku 2010 sobotním turnajem Silver cup v Kralupech nad Vltavou a nedělním hokejovofotbalovým turnajem, který pořádala Sparta Praha. V Kralupech se dařilo našemu A týmu, který v konkurenci HC Junior Mělník, PZ Kladno a domácího týmu obsadil první místo a získal Silver cup. Naše B obsadilo konečné čtvrté místo. V neděli jsme změřili síly s týmy Sparty a Letňan. V hokejovém klání jsme v omezeném počtu hráčů statečně bojovali, ale na vítězství to nestačilo. Ve fotbalové části jsme byli úspěšnější a připsali si výhry nad oběma soupeři.