Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Letní FOX kemp 2020 odstartoval!

07.07.2020 | Matěj Černík

Začal druhý kemp v režii našeho klubu! 24 hráčů a jednoho brankáře čeká celkem 16 tréninků, na nichž se jim bude věnovat celá řada zkušených trenérů. Informace o kempu vám budeme poskytovat denně prostřednictvím fotek na našem Facebooku.

Podobně jako loni se tréninků účastní trenéři, kteří se právě školí pro získání B licence, tentokrát však zajišťují pouze odpolední tréninky na ledě; ostatní tréninky zajišťují trenéři HC Smíchov. Oproti loňsku je na kempu navíc na všech trénincích trenér brankářů. Koučů je opět dostatek pro hráče všech kategorií (věkový rozdíl mezi nejmladším a nejstarším účastníkem je 10 let), takže se můžeme věnovat opravdu všem.
Dnes máme za sebou první čtyři tréninky, stejně jako v následujících dnech to byly dva tréninky na ledě následované dvěma na hřišti nebo v tělocvičně. Tréninky jsou různě zaměřené, díky čemuž si hráči vyzkouší všechny podstatné herní činnosti.
Kromě zajištění samotných tréninků se snažíme, abychom byli v průběhu kempu co nejvíce v kontaktu s rodiči hráčů a našimi fanoušky. Každý den proto naleznete na našem Facebooku fotky ze všeho, co se ten den stalo.

 
Příští domácí utkání

Bannery
 
HC Smíchov 1913 - kontakt: gandalovic@hcsmichov.cz RSS