Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Žijte s námi on-line!

02.09.2020 | Matěj Černík

Snažíme se, abyste o dění v našem klubu věděli co nejvíc, i když se zrovna všeho neúčastníte osobně. Proto žijeme na sociálních sítích, kde můžete sledovat celý náš klub i přímo některé kategorie. Náš Facebook už jistě znáte, ale nově jsme pro váš i na Instagramu. Na webu je navíc nově stránka s odkazy na všechny klubové profily. Tak nás sledujte!

Kromě informování vás, našich fanoušků, však sledujeme ještě jeden velice důležitý cíl: snažíme se dostat k lidem, kteří o nás ještě nevědí a kteří by třeba rádi hráli hokej. Vcelku se nám to daří; třeba zrovna na Facebooku přibylo během posledního roku přes 170 nových fanoušků naší stránky!

Kde všude nás můžete sledovat?

V tuto chvíli nás můžete sledovat hned na šesti různých profilech; kromě klubového Facebooku a Instagramu jsou to dva profily A-týmu (Facebook, Instagram), Instagram juniorů (Facebook by měl brzy přibýt) a Instagram dorostu. Odkazy na všechny tyto profily a třeba i nějaké další, které přibydou v budoucnu, naleznete na stránce Sociální sítě.

Jak nám můžete pomoci?

Rozšířit slávu našeho klubu můžete i vy. Stačí sdílet naše stránky a příspěvky nebo pozvete své přátele, aby nás také sledovali. Podílet se můžete i na tvorbě obsahu; pokud máte zajímavé fotky nebo videa z akcí HC Smíchov 1913, sdílejte je na našich profilech nebo je pošlete na e-mailovou adresu cernik@hcsmichov.cz.
Tak pojďme do toho a dejme světu vědět, kde se žije hokejem!

 
Příští domácí utkání

Bannery
 
HC Smíchov 1913 - kontakt: gandalovic@hcsmichov.cz RSS