Prolezete novou Lišáckou výzvou?

22.02.2021 | Matěj Černík

Ve výzvě „Pitný režim“ třeťákům velmi těsně přebrali vítězství mladší žáci. Na dalších 14 dní tu máme výzvu s názvem „Prolézačka“, která prověří vaši mobilitu.

Výsledek druhé výzvy byl velmi těsný – pouhé půl procento účasti hráčů. I to ale stačilo k tomu, aby mladší žáci odsunuli šampiony z první výzvy na druhé místo. Opět nabízíme přehled toho, jak jste si v uplynulých dvou týdnech vedli.

Nová výzva, který se jmenuje „Prolézačka“, nebude náročná na sílu ani výdrž, ale zato bude potřeba pružnost, ohebnost a taky trocha šikovnosti. Vše podstatné se dozvíte opět ve videu. Podaří se vám to? A zvládnete oba směry?

Způsob sdílení je opět stejný – kromě nahrávání na zaslaný odkaz je můžete sdílet na svém Instagramu s hashtagem #lisackavyzva a s označením @hc_smichov. Jen upozorňujeme, že abychom video vůbec mohli vidět, je potřeba mít profil veřejný, jinak se k němu nedostaneme.

Tak hodně štěstí ;)