Dožeňme nedostatek tréninků na letním kempu HC Smíchov 1913!

25.02.2021 | Matěj Černík

I když i teď samozřejmě všichni správní hokejisté trénují, led nám všem chybí. Máme pro vás šanci tento nedostatek alespoň částečně dohnat na začátku července – přihlaste se na náš hokejový kemp!

Z našeho letního kempu, který se letos koná 5. - 8. července na zimním stadionu Škoda Icerink, se pomalu stává tradiční událost. I když chystáme teprve třetí ročník, přinejmenším pro nás v klubu se již stal pevnou součástí začátku prázdnin. Pokud to tedy epidemie dovolí, můžete se i letos těšit na tréninky, hry a zábavu se svými kamarády z klubu.

Pokud máte zájem, kontaktujte Mgr. Michala Gandaloviče na e-mailové adrese gandalovic@hcsmichov.cz nebo na telefonním čísle 739 544 005. Více informací se dozvíte také na našem Facebooku, kde je pro kemp připravená událost, kterou můžete sdílet s dalšími hráči či fanoušky.

Těšíme se na vás!