Pojďte hrát hokej na Smíchov!

01.06.2021 | Matěj Černík

Všeobecná sportovní průprava, spousta kamarádů, umění vyhrávat i prohrávat, pracovat na sobě, být součástí týmu… To a mnohem víc vám dá lední hokej na Smíchově. To, že máte šanci za pár let také reprezentovat se lvem na prsou, už je jen takový malý bonus. Jak s tím vším začít? Přijďte na náš trénink!

Hned na začátku je potřeba upřesnit text z nadpisu – i když teď chcete hrát na Smíchově, kvůli rekonstrukci strojovny na domovském stadionu na Nikolajce trénujeme na ledě na zimním stadionu Škoda Icerink v pražských Strašnicích.

Jak začít? Přijďte se během června podívat na náš trénink právě na stadion Škoda Icerink; koná se každý čtvrtek od 17:45 do 18:45. Pokud si trénink chcete vyzkoušet, během celého června to můžete udělat zdarma!

Pro více informací kontaktujte předsedu klubu Mgr. Michala Gandaloviče na telefonním čísle +420 739 544 005 nebo nám pošlete e-mail na adresu hokej@hcsmichov.cz. Napsat nám můžete i na sociálních sítích Facebook nebo Instagram, kde nás také můžete sledovat.

Těšíme se na vás!