Týden hokeje na Nikolajce

30.01.2019 | HC Zbraslav

V neděli 27.1.2019 pořádal HC Slavoj Zbraslav ve spolupráci s Českým hokejem další z akcí v rámci Týdne hokeje!

Na  zimním stadionu Nikolajka na Smíchově si kluci i holky si mohli vyzkoušet opravdový trénink na ledě, ale spíše zábavu a radost z her a soutěží na ledě.

Celkem jich přišlo 27, na začátku akce dostali opravdové hokejové dresy , kde si napsali svá jména, a obdrželi další drobné dárky. Potom jen obuli brusle , ostatní nutnou výstroj a šlo se na led. Rodiče se zatím dozvěděli důležité informace  o ledním hokeji.

Na ledě už čekali trenéři, kteří s nimi provedli první krůčky na ledě, ale také soutěže, přetahování lanem, sbírání míčků a spoustu dalších her, vyzkoušeli si i hokej na branky.

Nechyběla ani ukázka minihokeje. Nakonec si vyzkoušeli i dovednosti mimo  led.

Celá akce proběhla v příjemné a zábavné atmosféře a děti si odnesli hezké zážitky.

Fotogalerie z akce: https://www.flickr.com/photos/137414476@N06/albums/72157706332696354