Chodovar cup 2019 - 3. třída

17.03.2019 | Stanislav Veselý

Na závěr sezóny třeťáci bojovali na silně obsazeném turnaji v Tachově.

Ve dnech 9.3 a 10. 3. 2019 se naši třeťáci zúčastnili velmi dobře obsazeného turnaje Chodovar cup v Tachově. Program tohoto turnaje byl pro hráče velmi náročný. Každý den jsme odehráli čtyři utkání. Z toho byly tři vítězné, jedna remíza a čtyři prohry. Nakonec jsme obsadili páté místo. O lepší umístění nás připravili těsné prohry s týmy Eisbaren Berlín a Team select Germany. Naši kluci předvedli pěkné hokejové akce a na svůj dobrý výkon z tohoto turnaje můžou navázat v dalších utkáních, které nás čekají v náročném programu do konce sezóny.