Dorostenci si odvážejí bronz z Itálie!

HC Smíchov 1913 | 8. 4. 2022

Smíchovští dorostenci se zúčastnili vícedenního turnaje Easter CCM Punto Bunnies Cup v italském Fondu, kde se střetli se dvěma italskými, jedním slovenským a čtyřmi českými týmy. Ve skupině sice vyhráli jen jednou, ale ve vyřazovací části zabojovali a celkově si odvážejí třetí místo!

Na celý turnaj se podíváme očima Davida Hory, jednoho z účastníků turnaje:

„V základní skupině (kde byly týmy HC Smíchov, Karlovy Vary, AS Hockey (výběr) a Fassa Falcons) jsme vyhráli pouze jednou, a to proti Fassa Falcons se stavem 4:3, a tak jsme se dostali do čtvrtfinále ze třetího místa. Čtvrtfinále jsme odehráli proti Černým vlkům, nad kterými jsme vyhráli a dostali jsme se tak do semifinále. Ve semifinále jsme opět dostali Karlovy Vary, se kterými jsme celou 1. třetinu vyhrávali 1:0 a bojovali jsme, jak to jen šlo, na konci třetiny nám však dali gól. Pak nám zápas nevyšel a prohráli jsme 1:4. Na zápas o třetí místo jsme dostali opět Fassa Falcons, a tento zápas jsme vyhráli 6:1.

Na konci turnaje se vyhlásil nejlepší gólman turnaje, a tím se stal David Höhlig. Nejlepším hráčem týmu za celý turnaj se stal Benjamin Krischke.

V jednotlivých zápasech se také vyhlašovali nejlepší hráči zápasu, ti byli:

• 2× Daniel Neznánszki
  • 2× David Höhlig
  • 1× Denis Zeithaml
  • 1× Tadeáš Leinweber“

Celému týmu tak gratulujeme ke třetímu místu, Davidu Höhligovi pak k zisku trofeje nejlepšího brankáře turnaje!