KLUB

NA TÉTO STRÁNCE
ZÁKLADNÍ INFORMACE  •  NÁBOR  •  LIDÉ V KLUBU  •  BRANKÁŘI  •  HISTORIE A ÚSPĚCHY  •  DOKUMENTY  •  KONTAKT

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Hokejový klub HC Smíchov 1913 (dříve HC Slavoj Zbraslav) je zaměřený především na výchovu mladých hokejistů. V klubu trénuje přibližně 200 malých hokejistů a hokejistek, rozdělených do deseti kategorií, o které se stará 20 licencovaných trenérů, kteří pečují o jejich hokejový rozvoj, ale také o to aby děti získaly kladný vztah ke sportu a k pohybu.

Klubové barvy HC Smíchov 1913 jsou zlatá, bílá, černá.

NÁBOR

Chceš zábavu na celý život? Chceš se bavit v zimě i v létě? Chceš si zahrát každý týden spoustu her? Chceš kamarády na sport i zábavu? Jestli jsi alespoň na jednu otázku odpověděl ANO, tak pojď hrát hokej!

Klub HC Smíchov 1913 se zaměřuje především na výchovu mládeže. Děti u nás trénujeme hravou formou, díky níž získají všeobecnou sportovní přípravu, najdou si spoustu kamarádů, osvojí si zásady fair-play nebo se naučí rychle se rozhodovat ve složitých situacích.

Hledáme především kluky a holky ve věku 4-9 let. Nemusejí umět bruslit, nemusejí mít ani svoji výstroj – vše jim půjčíme a vše je naučíme. Rádi vás uvidíme!

LIDÉ V KLUBU

Michal Gandalovič

předseda klubu, šéftrenér


739 544 005

gandalovic@hcsmichov.cz

Jiří Irlbek

sekretář klubu, trenér


775 558 518

irlbek@hcsmichov.cz

Tomáš Hora

člen výboru, vedoucí


603 473 363

hora.tomas@hcsmichov.cz

Marek Dongres

člen výboru


723 307 424

marek.dongres@spminvest.com

Václav Kozák

člen výboru, vedoucí


607 562 464

kozak.vaclav@smichov.cz

TRÉNINKY BRANKÁŘŮ – GOALIE SERVICE

Tréninky brankářů v klubu HC Smíchov 1913 zajišťujeme se spolupráci s Goalie Service. Projekt Goalie Service vznikl s myšlenkou rozšířit filozofii komplexního tréninku brankářů mezi širokou veřejnost. Petr Přikryl, který aktivně chytal mnoho let na nejvyšší úrovni přináší do projektu své praktické zkušenosti, Vladimír Dohnal, který pracuje jako trenér brankářů již od roku 2001, přináší kromě praktických zkušeností ze své praxe rovněž teoretické znalosti, nabité studiem na vysoké škole. Propojením dvou lidí, kteří ve svém oboru působí řadu let, vznikl v ČR ojedinělý celek spojení teorie s praxí. V roce 2015 se navíc rozšířil trenérský štáb o Romana Málka, dlouhodobě jednoho z nejlepších brankářů v ČR, který ukončil aktivní kariéru a připojil se k projektu jako trenér.

"Preferujeme individuální přístup spočívající v nízkém počtu brankařů na jednoho trenéra. Zařazujeme do tréninků tradiční techniky v kombinaci s těmi nejnovějšími. Logicky propojujeme specifickou a nespecifickou přípravu. Jedině tak může být u brankařů dosaženo komplexnosti, která je v současné době tolik ceněná v celém hokejovém světě."

V našem klubu trénují Mgr. Vladimír Dohnal, jeden ze zakladatelů projektu a zkušený trenér s licencí A, Martin Michajlov, brankář pražské Slavie, a Matěj Černík, brankář našeho A-týmu.


HISTORIE A ÚSPĚCHY

HC Smíchov 1913 patří k nejstarším hokejovým klubům vůbec. Byl založen v době, kdy v našich zemích nestál jediný zimní stadion, zbývalo ještě několik let do zahájení nejslavnější hokejové soutěže světa, americké NHL a náš národní výběr nestihl odehrát víc než 12 mezinárodní utkání. V roce 1928 vyhrál titul Mistr českého venkova, kdy za tým hrál i jeden z našich reprezentantů, ak. arch. Bohumil Steigenhofer.

V současné době má klub zastoupené všechny kategorie. V sezoně 2012/2013 se mužům podařilo vyhrát krajský přebor Prahy a bojoval o postup do druhé ligy, ve stejném roce krajskou ligu vyhrál dorost a postoupil do ligy staršího dorostu. Juniorům se podobný úspěch podařil o tři roky později.

Mezi naše nejúspěšnější odchovance posledních let patří Radek Míka, Samantha Kolowratová nebo Jan Kern.

KONTAKT

TELEFONNÍ ČÍSLO

Předseda klubu
739 544 005

IČO

485 49 916

FAKTURAČNÍ ADRESA

HC Smíchov 1913, z. s.
Kaplická 841/14
147 00 Praha 4

E-MAILOVÁ ADRESA

HC Smíchov 1913
hokej@hcsmichov.cz

ID DATOVÉ SCHRÁNKY

j4fzze