Liščí plán na příští roky

HC Smíchov 1913 | 20. 6. 2022

Od září nebudeme trénovat a hrát na Nikolajce. I když to nevypadá lákavě, pro další budoucnost klubu máme plán – dočasný azyl na jiných stadionech v Praze i mimo Prahu, do konce kalendářního roku je však naším cílem vybudování náhradních tréninkových kapacit.

Situaci nám sdělilo vedení Niko Praha a.s. v květnu tohoto roku, tedy v okamžiku, kdy byla sezona prakticky naplánována, obsazeny soutěže, zajištěno soustředění apod. Důvodem má být rostoucí cena energií nebo aktuální stav strojovny.

Výbor klubu se obratem spojil s MČ Praha 5, konkrétně s radním panem Davidem Duškem. Velmi nám pomáhá, že v nastalé situaci nejsme sami. Velmi si vážíme snahy o okamžité řešení zajištění náhradních kapacit na zajištění tréninků i utkání na Praze 5.

Cílem by mělo být vybudování náhradních kapacit ještě na tuto sezonu. Všechny informace byly sděleny rodičům na setkání na MČ Praha 5 v pondělí 13. 6. 2022.

Do této doby budeme rozděleni na jiné stadiony v Praze nebo mimo Prahu, abychom toto období překlenuli.

Děkujeme panu Duškovi za aktivity směřující k udržení ledových aktivit na Smíchově a také našim rodičům za trpělivost a vstřícnost.

Nikolajka končí, ale lišky jedou dál!