Mladší a starší žáci: začátky byly krušné, ale hráči se během sezony zlepšili

HC Smíchov 1913 | 14. 4. 2023

Mladší a starší žáci letos netrénovali se zbytkem klubu na Icerinku, ale díky spolupráci s Černošicemi se zlepšovali společně s mladými tygry. Co letošní sezona pro tyto dvě kategorie přinesla, zhodnotil jejich hlavní trenér Martin Veselý.

Do sezóny 2022/23 jsme byli po uzavření stadionu Nikolajka přivítáni v Černošicích, kde nám poskytli veškeré zázemí a cítili jsme se tam jako doma. Pro všechny to byla zkouška. Nikolajka byla pro některé za rohem a najednou museli jezdit na tréninky vlakem, pro některé hráče to byla první zkušenost samostatného cestování a ještě ke všemu vlakem. Začátky byly krušné, někdo naskočil na špatný vlak a ocitl se v Berouně a někteří hráči včas nevystoupili a jeli se podívat až na Karlštejn.

Tréninky probíhaly na společném ledě s klubem Černošic. Důležitým úkolem bylo hráče spojit v jednu partu, aby jim to v tréninku fungovalo a mohli se výkonnostně posouvat.

Starší žáci odehráli mnoho hezkých zápasů a bylo vidět, jak se zlepšují.

Pro mladší žáky to byla sezóna náročná. Jen díky hráčům z Černošic jsme byli schopni dohrát sezónu. Pro některé hráče to byl navíc skok z minihokeje do velkého hokeje, se kterým se ale statečně poprali.

Závěrem bych chtěl všem poděkovat.