NA TÉTO STRÁNCE
GENERÁLNÍ PARTNER  •  HLAVNÍ PARTNEŘI  •  PARTNEŘI A-TÝMU  •  PARTNEŘI A SPONZOŘI  •  STAŇTE SE PARTNEREM

GENERÁLNÍ PARTNER

HLAVNÍ PARTNEŘI

PARTNEŘI TÝMU MUŽŮ

PARTNEŘI A SPONZOŘI

STAŇTE SE PARTNEREM

Chtěli byste podpořit naší liščí smečku? Patříme sice k menším klubům, ale naše náklady malé nejsou. Věnujeme se hlavně dětem a výchově mladých hokejistů a hokejistek, pro které připravujeme celoroční program a neustále pracujeme na jeho zdokonalení. Budeme tak vděčni za jakoukoliv finanční podporu. Půjdete do toho s námi? Více o tom, jak fungujeme a jakým způsobem vychováváme mladé hokejisty, najdete v klubové filozofii.

Možnosti propagace partnerů / sponzorů

Klubový web (cena k jednání)
Logo na zápasových / tréninkových dresech (cena k jednání)
Logo na jednotném klubovém oblečení hráčů (cena k jednání)
Plaketa v interiéru stadionu (cena k jednání)
Banner na mantinelech (500 Kč / m2 / měsíc + náklady na výrobu, výška 84,5 cm / délka max 300 cm)
Plachta na průčelí naší arény (500 Kč / m2 / měsíc + náklady na výrobu, rozměr libovolný)
Logo přímo na ledové ploše domácího stadionu (cena k jednání, umístění do kruhu na vhazování či mimo)

V případě jednorázových sponzorských příspěvků je možná individuální dohoda na rozsahu i formě prezentace.

Finančně je možné podpořit jak celý klub HC Smíchov 1913, tak konkrétní kategorie, přípravu, vybavení, turnaje a další týmové akce.

Pro více informací kontaktujete členy výkonného výboru:

Václav Kozák

Marek Dongres