Sezona 2022/2023 kompletně zajištěna, pro některé kategorie s větším počtem tréninků!

Matěj Černík | 23.08.2022

I když v červnu vypadala situace klubu velmi nejistě, dnes máme příští sezonu zajištěnou pro všechny kategorie, které jsme chtěli otevřít. Jsme tak rádi, že dočasné období bez vlastního zimního stadionu přečkáme bez úhony.

Většina kategorií se na letošní sezonu přesune do pražských Strašnic na stadion Škoda Icerink, kde se odehraje i většina domácích utkání. Mužstvo juniorů by zde mělo mít i stálou šatnu, což je oproti Nikolajce vítané zlepšení.

Mladší a starší žáci stráví sezonu v Černošicích, kde si rovněž budou moci nechávat výstroj. Týdně budou mít čtyři tréninky, což je stav, kterého se nám na Nikolajce většinou nepodařilo dosahovat.

Muži se po zrušení pražské krajské ligy přesunou na rok do elitní skupiny soutěže PHM Cup, většinu utkání odehrají na stadionu Škoda Icerink. V příští sezoně bychom však smíchovský A-tým rádi viděli ve středočeských soutěžích pod hlavičkou Českého hokeje.

Organizačně i finančně bude pro klub sezona samozřejmě náročnější než sezony předešlé. Jelikož ale pokročila jednání o výstavbě zimního stadionu, věříme, že nejpozději příští sezonu bychom měli nastupovat na vlastním, byť jen dočasném ledě. Máme tedy důvod hledět do příštích let s optimismem!