Starší žáci v Kralupech: hráli jsme naplno až do konce

HC Smíchov 1913 | 22. 4. 2023

Zápas starších žáků proti týmu HK Kralupy nad Vltavou byl plný neuvěřitelných momentů a skvělých výkonů. Zápas se odehrál na hřišti v Kralupech nad Vltavou a výsledek 14:1 pro lišky ukazuje, jak dominantním týmem jsme v tomto zápase byli.

Naše vítězství bylo založeno na tvrdé práci, nasazení a obrovské síle týmu. První třetinu jsme ovládli svým tempem a rychlými zakončeními. Výsledkem 5:0 jsme si vytvořili značný náskok. V druhé třetině jsme v práci pokračovali a s výsledkem 3:0 jsme dokázali, že jsme bojovní a vítězství se nevzdáme.

Poslední třetinu jsme zahájili s plným nasazením a přesnými kombinacemi jsme soupeři nadělili dalších 6 gólů. I přes náš velký náskok jsme neustále hráli naplno až do konce zápasu.

Tento výsledek je nejen úžasným zážitkem pro náš tým, ale také ukazuje, jak moc tvrdě jsme pracovali a jak jsme byli odhodlaní předvést nejlepší výkon. Jsme přesvědčeni, že takto můžeme dosáhnout mnoha dalších úspěchů v následující sezóně.