Praha sportovní

Generální sponzor

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Městská část Praha 5

Česká firma zabývající se výrobou a montáží bazénů, zastřešení a skytrií již více než 25 let.

Skupina smíchovských realitních makléřů pracujících s podporou mezinárodní sítě realitních kanceláří RE/MAX.
Kompletní realitní servis nejvyšší kvality.

Hokejový E-shop

Společnost, která zajišťuje správu a provoz kolektorové sítě v hlavním městě Praze.

Největší evropský časopis o NHL.

Zmrzlina a dorty vlastní výroby z farmářského mléka, smetany a ovoce.
Bez umělých barviv a konzervantu, bez použití palmového tuku.
Možnost pořádání rodinných oslav, narozeninových párty, dětských oslav.
Náměstí Bratří Synků, Praha 4

Otevřen v roce 2007. Jsou zde čepována piva vyrobená ve vlastním minipivovaru, nyní i piva z malýchskotských a belgických pivovarů.

Baštovy kachničky se zelím a nadívanými lokšemi, naprostá lahůdka - dostanete v restauraci U Bansethů v Táborské ulici, v sousedském pivovaru Bašta, ale také si je můžete objednat domů nebo do kanceláře.

Dovozce motorek značky Harley-Davidson

Tectum - realizace staveb