Za smíchovský led!

Matěj Černík | 20. 6. 2022

Sliby městské části znějí pěkně a my za ně děkujeme. Iniciativa Za smíchovský led spolu s peticí za záchranu zimních sportů na Praze 5, které klub HC Smíchov 1913 podporuje, chtějí všem ukázat, že o jejich naplnění opravdu stojíme!

Podle vyjádření místostarosty Prahy 5 Lukáše Herolda a radního pro sport Davida Duška bychom měli mít do konce roku provizorní zimní stadion a v plánu je i výstavba nové moderní hokejové haly. Za tuto podporu jsme velice vděční a oběma pánům za ni děkujeme. Aby se na tyto sliby nezapomnělo ani po komunálních volbách, podporujeme iniciativu Za smíchovský led, která chce na problém upozornit i další obyvatele naší městské části a zapojit je do snahy o pokračování smíchovského hokeje.

Jak se můžete zapojit? Nejjednodušší je sledovat na Facebooku stránku Za smíchovský led, kde se dozvíte vše podstatné. Abyste nám více pomohli, můžete tuto stránku sdílet svým známým, kterým není osud zimních sportů v Praze lhostejný, nebo můžete přidávat příspěvky s označením stránky @ZaSmichovskyLed. V dohledné době budou všechny informace i na webových stránkách zasmichovskyled.cz.

Pro úplnost doplňujeme, že nejde o aktivity zřizované naším klubem, plně je však podporujeme. Děkujeme za vaši přízeň!