Zakončení sezony 5. třídy

Matěj Černík | 02.07.2021

Zakončení sezony není jen sraz před prázdninami, kde si hráči popřejí hezké léto. I tyto akce nám pomáhají stmelit tým, prohloubit kamarádství mezi hráči a přidat i jiné než hokejové zážitky. Naši páťáci proto sezonu zakončili v Bílině, kde jim program kromě smíchovských trenérů připravili i bílinští Draci!

Ani když budete rychlí, silní, obratní a budete skvěle bruslit a hrát s pukem, ještě stále nemusíte vyhrávat zápasy. Nezastupitelnou roli v ledním hokeji hraje týmová spolupráce a komunikace. Získávat tyto schopnosti na ledě je ale pozdě – tam už musí vše šlapat. Tým proto musí fungovat nejen po hokejové stránce, ale i jako parta kamarádů, kteří si navzájem věří a mohou se na sebe spolehnout. I to je důvod, proč je dobré se spoluhráči něco zažít. Sbírat zážitky je však dobré i jen tak, pro radost! Z obou důvodů se smíchovská pátá třída vydala na konci letní přípravy do Bíliny užít si před prázdninami poslední společnou akci.

Poslední školní víkend si tak mladé lišky užily v kempu Bílina. V programu bylo mimo jiné opékání buřtů, noční stezka odvahy, minigolf, návštěva Jump areny a spousta dalších aktivit. Jak můžete vidět ve fotogalerii na našem Facebooku, užili si všichni navíc i cestu tam a zpět vlakem! Akce byla připravena tak, aby hráče nejen bavila, ale aby i zlepšila komunikaci a spolupráci mezi hráči a pomohla zlepšit týmového ducha.

Už zmiňovaná stezka odvahy má pro nás navíc jednu zvláštnost – připravili ji junioři z klubu HC Draci Bílina, za což jim všem děkujeme. Znovu se tím ukazuje, že hokej pro nás není jen soupeření s ostatními, ale že jsme všichni jedna velká hokejová rodina. Všem bílinským drakům i ostatním hokejistům proto přejeme hezké prázdniny a po prázdninách se těšíme znovu na ledě!