Podpořte náš klub pohybem

HC Smíchov 1913 | 12. 4. 2024

Sportovat nemusíte jen na trénincích, ale hýbat se dá kdekoliv a kdykoliv. Dokonce tím můžete podpořit náš klub a pomoci mu získat finanční podporu od Nadace ČEZ.

Zapojili jsme se do projektu Pomáhej pohybem. Pokud si stáhnete aplikaci EPP (App StoreGoogle Play), můžete svou aktivitou získat body pro HC Smíchov. A když společně splníme cíl, získáme 150 000 korun na sportovní vybavení a vylepšení zázemí stadionu.

Ať už běháte, jezdíte na kole nebo chodíte na procházky, svým pohybem a energií získáváte body pro vámi vybraný projekt, který Skupina ČEZ prostřednictvím Nadace ČEZ finančně podpoří. Budeme rádi, když vybraným projektem bude ten náš klubový.

No a protože při sportu je lepší být s přáteli, můžete své výkony sdílet na sociálních sítích. Třeba tím k aktivitě vyhecujete i další lidi kolem vás.

Jak na to?

1. Stáhněte si aplikaci EPP Pomáhej pohybem na App Store nebo Google Play.
  2. Zaregistrujte se a založte si vlastní účet.
  3. Při každé aktivitě si zapněte aplikaci a povolte jí sledovat údaje o vaší poloze.
  4. Po ukončení aktivity klikněte na „Podpořit projekt“ a najděte si „Mládežnický hokejový klub HC Smíchov 1913“. Klikněte na „Chci podpořit“ a vaše body nás přiblíží společnému cíli.

Podrobný videonávod najdete na YouTube

Z nadačního příspěvku bude z menší části pořízeno sportovní vybavení a z větší části úhrada nájemného za mobilní sušárny, které umožní řadě našich hráčů nechávat si výstroj na stadionu.

Pojďte s námi pomáhat pohybem!