Začněte prázdniny s hokejem na našem kempu!

Matěj Černík | 21. 2. 2024

Šestý ročník letního příměstského Fox Kempu pro vás připravujeme hned na začátek prázdnin – od pondělí 1. července do čtvrtka 4. července se budeme potkávat na stadionu Ice Arena Kateřinky. Kemp je určen pro hráče ročníku 2005 a mladší.

Osvědčený program na novém místě

Jako každý rok nás čekají čtyři tréninky denně – dva na ledě a dva na suchu. O jejich náplň se postarají trenéři našeho klubu a trenéři studující kurz pro získání trenérské licence B. Vše se přitom bude dít v menších skupinách, kam hráče rozdělíme podle věku a herní úrovně. Kromě hokejových dovedností nás ale také čekají hry a spousta zábavy!

Jak se přihlásit?

Pro přihlášení na kemp kontaktujte předsedu a šéftrenéra klubu, Mgr. Michala Gandaloviče (gandalovic.michal@hcsmichov.cz, 739 544 005). Cena kempu je 6 100 Kč, v ceně jsou tréninky, obědy, svačiny, klubový dárek, ceny v soutěžích a hokejová přednáška.

Těšíme se na vás!