Přijďte si poslechnout seminář o kompenzačních cvičeních

Matěj Černík | 9. 3. 2023

28. března od 16:15 do 17:15 pořádáme v tělocvičně stadionu Škoda Icerink seminář o kompenzačních cvičeních pro mládež. Je určený především pro rodiče našich hráčů přípravky až čtvrté třídy.

Hokej je sport, který jednostranně zatěžuje některé svaly a části těla. Cílem kompenzačních cvičení je vyvážit možné dysbalance. V našem klubu se na suché přípravě i po trénincích těmto cvičením věnujeme, navíc jsme nyní připravili seminář pro rodiče, která vám umožní cvičit tato cvičení s dětmi doma.

Během hodinového semináře na vás čeká krátká prezentace o kompenzačních cvičeních, poté si cviky budete moci sami vyzkoušet. Seminářem vás provede Tomáš Hybner, odchovanec našeho klubu a fyzioterapeut hokejového klubu Univerzity Karlovy v Praze.

Pro pohodlné cvičení si přineste sportovní oblečení.

Těšíme se na vás!